Майстер-клас в Новоукраїнському дошкільному навчальному закладі №1 «Ромашка» •PDF• •Друк•
••Четвер•, 22 •листопада• 2012, 13:42•

В Новоукраїнському дошкільному навчальному закладі №1 «Ромашка» пройшов майстер-клас для вихователів району.

Метою майстер-класу було поширення передового педагогічного досвіду.

Вихователь-методист Андрескул Людмила Миколаївна познайомила вихователів з інноваціями, які використовуються в роботі з дошкільниками.

Практичну частину майстер-класу показала вихователь Хоменкова В.В. присутні мали змогу перейняти досвід по навчанню дошкільників раннього читання з використанням елементів методики Глена Домана, Л. Фесюкової.

Майстер-педагог Звенигородська Н.М. представила свій досвід роботи – використання паличок Кюїзенера для логіко-математичного розвитку дітей.

Педагоги-майстри поділилися з вихователями району своїми професійними секретами, які дають змогу учасникам майстер-класу навчитися та удосконалити свою професійну майстерність.