Кубок Маленького принца •PDF• •Друк•
••Четвер•, 11 •квітня• 2019, 12:33•

Традиційний Кубок Маленького принца – 2019 відбувся 10 квітня 2019 року на базі Новоукраїнської загальноосвітньої школи I-III ступенів № 6.

У грі взяли участь 14 команд учнів Новоукраїнської об'єднаної територіальної громади. Гра проходила в 3 тури, під час яких командам поставили по 12 запитань. Учасники демонстрували загальну ерудицію, миттєву концентрацію думок, вміння логічно мислити і працювати в команді. Пошуки відповідей на цікаві  питання дали можливість проявити і випробувати власний інтелект, увагу, зосередженість в цілому.

За результатами змагань у заліку шкільних команд місця розподілилися таким чином:

Старша вікова категорія:

1 місце – команда "Вечірвечір" Новоукраїнської загальноосвітньої школи I-III ступенів № 4;

2 місце – команда "Тік –так" центру дитячої та юнацької творчості "ЗОРІТ"

3 місце – команда "DIZEL" Новоукраїнського навчально-виховного комплексу "Загальноосвітня школа I ступеня з поглибленим вивченням англійської мови –гімназія "Лідер"

Молодша вікова категорія:

1 місце – команди "Ерудит" Новоукраїнської загальноосвітньої школи I-III ступенів № 6 та "Нескорені" Новоукраїнської загальноосвітньої школи I-III ступенів № 4

2 місце – команди "F1" центру дитячої та юнацької творчості "ЗОРІТ", "Фіксики" Новоукраїнського навчально- виховного комплексу № 8 "Загальноосвітня школа I-III ступенів – дошкільний навчальний заклад" та "Марфіл" Мар'янопільської філії Новоукраїнського навчально- виховного комплексу № 8 "Загальноосвітня школа I-III ступенів – дошкільний навчальний заклад"

Всім учасникам гри добру і теплу атмосферу подарував незмінний ведучий Олександр Каєнко та заклад Новоукраїнської загальноосвітньої школи I-III ступенів № 6.