ФК «Новоукраїнка» – бронзовий призер Кубка Регіонів АФЛУ •PDF• •Друк•
••Понеділок•, 08 •квітня• 2019, 13:15•

З 5 по 7 квітня цього року в м. Ужгород проходив Всеукраїнський турнір - Кубку Регіонів АФЛУ, у якому взяли участь 15 команд з Києва, Житомира, Хмельницького, Рівного та інших міст України. Кіровоградщину на цьому турнірі представляли дві команди – ФК «Новоукраїнка» та «Енерго» із Кропивницького.

У першому, кваліфікаційному етапі, новоукраїнські спортсмени змагались за вихід до наступного етапу із господарями майданчику командою «Ужнет» та ізмаїльськими футболістами із ФК «Dream Life», у яких наші гравці отримали беззаперечні перемоги та вийшли до  основного раунду змагань. Наступного дня футболісти ФК «Новоукраїнка» зіграли внічию із вінницьким «Яско» та переграли земляків із «Енерго».

У півфінальному протистоянні ФК “Новоукраїнка” – “Хмельницькі делікатеси” наші футболісти побудували свою гру від оборони, намагаючись при ліпшій можливості переходити в контратаку. Гравці «Новоукраїнки» мали пару можливостей відкрити, але вдалося це зробити супернику.

У середині тайму наші гравці зрівняли рахунок. Відзначився  Валерій Попруга – 1:1. У другому таймі матчу Олександр Кармалак вивів вперед ФК «Новоукраїнка». Нажаль втримати переможний рахунок не вдалося. За дві хвилини до завершення основного часу зустрічі «Хмельницькі делікатеси» зрівняли рахунок. Переможців було визначено у серії післяматчевих пенальті. Ними стали хмельничани, а ФК «Новоукраїнка» став бронзовим призером Кубка Регіонів АФЛУ.

«Вони - круті! Вони - неймовірні! Вони не програли на турнірі жодного матчу!!! 2 нічиї (2:2) і 3 перемоги з нулем пропущених! Вони - бронзові призери Кубку Аматорської футзальної ліги України! Вони - це гравці ФК «Новоукраїнка»! Тепер про них говорить вся футзальна Україна!
Дякую! Ви - гордість нашої громади!!!» - зазначив у своєму дописі Новоукраїнський міський голова Олександр Корінний та  граючий тренер команди.

Приєднуємося до вітань на адресу новоукраїнських футболістів, бажаємо гарної гри у наступних турнірах!