Про проведення зустрічі з громадянами •PDF• •Друк•
••Вівторок•, 19 •лютого• 2019, 10:23•

Розпорядження

від 11 лютого 2019 року                                                              №  31

Про проведення зустрічі

з громадянами

Відповідно до пункту 20 частини 4 статті 42 Закону України "Про місцеве самоврядування в Україні", Статуту Новоукраїнської об’єднаної територіальної громади, затвердженого рішенням міської ради від 12 вересня 2017 року № 620:

1. Провести 01 березня 2019 року о 16.00 в приміщенні ЦПК "Ювілейний" зустріч міського голови та керівників комунальних підприємств з жителями  м. Новоукраїнки з питань надання житлово-комунальних послуг комунальними підприємствами, формування тарифів на комунальні послуги.

2. Утворити Робочу групу з проведення зустрічі з жителями міста та затвердити її склад (додається).

3. Запросити на зустріч жителів міста Новоукраїнки, депутатів міської ради, членів виконавчого комітету та громадської ради.

4. Начальнику відділу організаційної роботи та інформації виконавчого комітету міської ради Козловському Ю.П. оприлюднити оголошення про проведення зустрічі на сайті міської ради та в газеті "Новоукраїнські новини" до 25 лютого 2019 року.

5. Контроль за виконанням даного розпорядження залишаю за собою.

Міський голова                                                         О. Корінний