Рішення міськради від 13.03.2012 р. № 488 В ДІЇ! •PDF• •Друк•
••Середа•, 11 •квітня• 2012, 09:56•

Новоукраїнська міська рада разом з представниками служби у справах дітей райдержадміністрації, відділу освіти, та РВ УМВС провели рейд на території міста, з метою подолання дитячої злочинності та бездоглядності.

Перевірено 10 барів, кафе та торгівельних закладів в с. Звірівка та м. Новоукраїнка, з метою виявлення фактів розпиття спиртних напоїв дітьми, продажу останнім спиртних, тютюнових виробів та причетності неповнолітніх до незаконного обігу наркотичних засобів. Під час вказаної перевірки фактів продажу дітям спиртних та тютюнових виробів, причетності дітей до обігу наркотиків встановлено не було. З продавцями та власниками кафе та барів проведено роз’яснювальну роботу про недопущення реалізації спиртних напоїв і тютюнових виробів неповнолітнім та малолітнім особам та дотримання вимог рішення міськради від 13.03.2012 р. № 488 щодо обмеження перебування неповнолітніх у громадських місцях та розважальних закладах після 23.00 години.

Також, виявлено 7 неповнолітніх, які знаходились на вулицях міста після 23.00 години. З підлітками було проведено профілактичну бесіду та роз’яснено рішення міськради.