Шановні абоненти! КП «Водокомунгосп» повідомляє •PDF• •Друк•
••Середа•, 13 •лютого• 2019, 15:34•

Відповідно до постанови Кабінету Міністрів України №62 від 6 лютого 2019 року, житлова субсидія не призначається (в тому числі на наступний період), якщо структурним підрозділом з питань соціального захисту населення отримано інформацію про наявність простроченої понад місяць заборгованості з оплати житлово-комунальних послуг.

При цьому відмова у наданні субсидії застосовується в разі, якщо загальна сума заборгованості перевищує 20 неоподатковуваних мінімумів доходів громадян (340 гривень) на день звернення за призначенням житлової субсидії.

У той же час зазначено, що дана норма не буде застосовуватися під час призначення субсидії на наступний період у разі, коли Мінсоцполітики не забезпечено фінансування житлових субсидій таким громадянам у грошовій формі (в тому числі в готівковій формі).

Адміністрація КП «Водокомунгосп»