У Новоукраїнській міській об'єднаній територіальній громаді відбулись громадські слухання. •PDF• •Друк•
••П'ятниця•, 01 •лютого• 2019, 15:50•

На обговорення громадськості було винесено наступні питання:

• Про добровільне приєднання територіальної громади Захарівської сільської ради до Новоукраїнської міської об’єднаної територіальної громади.
  • Звіт міського голови про роботу за 2018 рік
  • Про концепцію та дизайн "Скверу на Соборній"

Провів зазначені громадські слухання  Гаращенко Микола Олексійович  – директор краєзнавчого музею, голова Громадської  ради при Новоукраїнському міському голові, член Ради ветеранів.

Звіт міського голови вдруге проведено за формою демонстрації міні-фільму.  У ньому продемонстровано досягнення у роботі галузей, керованих структурними підрозділами  виконавчого комітету Новоукраїнської міської ради у 2018 році

Після демонстрації фільму усі бажаючі мали змогу задати питання міському голові та керівникам структурних підрозділів міськвиконкому.

Також під час обговорення було розглянуто результати фінансової діяльності Новоукраїнської міської ради.

Звіт про виконання міського бюджету за 2018 рік також  було розглянуто виконавчим комітетом Новоукраїнської міської ради розглянуто і погоджено затверджено на сесії міської ради, а саме:

- доходи загального фонду у сумі 142242670 грн., спеціального фонду  у сумі 3792801  грн., у тому числі бюджет розвитку у сумі 599500 грн.;

- видатки загального фонду у сумі 130858388 грн. та спеціального фонду у сумі 20046878 грн.,  у тому числі бюджет розвитку у сумі  17289409 грн..

За  рекомендацією громадськості зазначені звіти було  схвалено.

Щодо приєднання населених пунктів Захарівської сільської ради до Новоукраїнської ОТГ до учасників громадських слухань звернулась Захарівський сільський голова Чаплигіна Наталія Степанівна.

Наталія Степанівна розповіла про потенціал сільської ради та мотиви, через які мешканці населених пунктів Захарівської  сільської ради висловили бажання щодо приєднання до Новоукраїнської ОТГ. Також міський голова Олександр Корінний проінформував про результати зустрічі із громадськістю Захарівщини та перспективи співпраці і розвитку приєднаних територій.

Присутні на слуханнях мешканці Новоукраїнської ОТГ схвалили ініціативу приєднання населених пунктів Захарівської сільської ради до Новоукраїнської ОТГ.

Жваве обговорення викликав розгляд концепції зеленого куточка відпочинку у Новоукраїнці - «Сквер на Соборній», який буде реалізовано у рамках співпраці нашої громади та міжнародної програми DOBRE. Зазначена  концепція скверу була розроблена за кошти, які зібрали громадяни для цієї мети. У ході презентації учасники слухань мали змогу  ознайомитись із пропонованим дизайном парку, розташуванням його основних компонентів та їх призначенням, обговорити їх.

Як зазначив Олександр Корінний, це лише концепція парку і його остаточний вигляд буде залежати від думки громадян.

Також було розглянуто пропозицію щодо можливої зміни розташування пам’ятника «Жертвам Громадянської війни», для цього історикам, краєзнавцям  та відповідним структурним підрозділам виконкому доручено вивчити усі аспекти, пов’язані із можливим перенесенням монументу. Місце для його перенесення – на лінії пам’ятників  Соколову, Воїнам- інтернаціоналістам, Жертвам Голодомору, що доповнить   алею пам’яті на Соборній, а також з морально-етичних міркувань розмежує території відпочинково-розважального призначення та пам’ятні місця для кожного жителя Новоукраїнщини. Погодили на слуханнях і робочу назву для зеленого куточка відпочинку - «Сквер на Соборній», а також в цілому схвалили концепцію проектованого скверу.

Детально ознайомитись із фільмом, фінансовим звітом можна на сайті Новоукраїнської міської ради. Також на сайті оприлюднено текстовий варіант звіту Новоукраїнського міського голови за 2018 рік.