Про затвердження вартості додаткових послуг, які надаються комунальними підприємствами •PDF• •Друк•
••Четвер•, 31 •січня• 2019, 18:11•

Рішення

від 25 січня 2019 року                                                        № 15

м. Новоукраїнка

Про затвердження вартості

додаткових послуг, які надаються

комунальними підприємствами

Керуючись пунктом 2 частини "а" статті 28, пунктом 1 частини "а" статті 30 Закону України "Про місцеве самоврядування в Україні", статтями 7, 31 Закону України "Про житлово-комунальні послуги", розглянувши клопотання Новоукраїнського ЖКП (вх. № 1615/02-27 від 11.12.2018 року), -

виконавчий комітет міської ради

ВИРІШИВ:

1. Затвердити Новоукраїнському ЖКП та КП "Водокомунгосп" вартість послуги з обкошування трави та порослі кущорізом в розмірі 0,80 грн. (з ПДВ) за 1 кв. м.

2. Затвердити Новоукраїнському ЖКП вартість автопослуги із вивезення рідких нечистот на території міської ради в межах міста (за один вивіз автомобілем, ємність цистерни – 3,25 куб.м) для категорії споживачів в наступному розмірі:

для населення – 240 грн. (з ПДВ).

В разі замовлення послуги за межами міста обчислення вартості   вивезення рідких нечистот проводити відповідно до тарифу за 1 км. відстані – 20 грн. 50 коп. (з ПДВ).

3. Затвердити Новоукраїнському ЖКП вартість послуги з вивезення   1 контейнера твердих побутових відходів ємністю 0,79 м3 по категоріях споживачів:

для населення – 101 грн. 25 коп. (з ПДВ);

для бюджетних установ – 116 грн. 45 коп. (з ПДВ);

для інших споживачів – 151 грн. 89 коп. (з ПДВ).

4. Дане рішення набуває чинності з 01 лютого 2019 року.

5. Начальнику відділу організаційної роботи та інформації виконавчого комітету Новоукраїнської міської ради Козловському Ю.П. оприлюднити зміст даного рішення на офіційному сайті Новоукраїнської міської ради.

6. Рішення виконавчого комітету міської ради від 30 травня 2018 року    № 70 "Про затвердження вартості додаткових послуг, які надаються комунальними підприємствами", визнати таким, що втратило чинність.

7. Контроль за виконанням даного рішення покласти на начальника відділу з питань житлово-комунального господарства та цивільного захисту виконавчого комітету міської ради Кошеля А.Ю.

Міський голова                                                 О. Корінний