Про встановлення тарифів на послуги з централізованого водопостачання, водовідведення та вивезення твердих побутових відходів, які надаються Новоукраїнським житлово-комунальним підприємством •PDF• •Друк•
••Четвер•, 31 •січня• 2019, 18:09•

Рішення

від 25 січня 2019 року                                                        № 14

м. Новоукраїнка

Про встановлення тарифів на послуги з

централізованого водопостачання,

водовідведення та вивезення твердих

побутових відходів, які надаються

Новоукраїнським житлово-комунальним

підприємством

Керуючись пунктом 2 частини "а" статті 28,  пунктом 1 частини "а" статті 30 Закону України "Про місцеве самоврядування в Україні", статтями 7, 31 Закону України "Про житлово-комунальні послуги", розглянувши клопотання Новоукраїнського ЖКП про встановлення тарифів (вх. № 1615/02-27 від 11.12.2018 року), -

виконавчий комітет міської ради

ВИРІШИВ:

1. Встановити для підприємств, установ та організацій всіх форм власності, послуги яким надаються Новоукраїнським житлово-комунальним підприємством:

тариф на послугу з централізованого водопостачання, яка надається Новоукраїнським житлово-комунальним підприємством, в розмірі 35 грн. 90 грн. за 1 м³ з податком на додану вартість;

тариф на послугу з централізованого водовідведення, яка надається Новоукраїнським житлово-комунальним підприємством, в розмірі 37 грн. 12 коп. за 1 м³ з податком на додану вартість.

2. Встановити тариф для населення на послугу з централізованого постачання холодної води (з використанням внутрішньо будинкових систем) – 37 грн. 84 коп. за 1 м³ з податком на додану вартість (будинки за адресами:                 м. Новоукраїнка, вул. Шевченка, 110, 112, 114, послуги яким надаються Новоукраїнським житлово-комунальним підприємством).

3. Встановити тариф на послугу з централізованого водовідведення  для населення – 37 грн. 12 коп. за 1 м³ з податком на додану вартість.

4. Встановити тарифи на вивезення 1 м3 твердих побутових відходів з врахуванням ПДВ:

для населення (багатоквартирні будинки) – 128 грн. 17 коп. за 1 м³;

для бюджетних установ – 147 грн. 40 коп. за 1 м³;

іншим споживачам – 192 грн. 26 коп. за 1 м³;

для приватного сектору – 125 грн. за 1 м³.

Встановити вартість вивезення твердих побутових відходів:

з однієї садиби приватного сектору  (при нормі 0,4167 м³ на одну особу та середній чисельності проживаючих 2 особи) – 62,00 грн. на місяць;

з однієї квартири комунального сектору (при нормі 0,4167 м³ на одну особу та середній чисельності проживаючих 2 особи) – 60,00 грн. на місяць.

5. Дане рішення набуває чинності з 15 лютого 2019 року.

6. Рішення виконавчого комітету міської ради від 26 червня 2017 року    № 101 "Про встановлення тарифів на послуги з централізованого водопостачання та водовідведення, які надаються Новоукраїнським житлово-комунальним підприємством", пункт 1 та абзац 1 пункту 2 рішення виконавчого комітету міської ради від 15 травня 2017 року № 76 "Про встановлення тарифів на житлово-комунальні послуги для споживачів на території міської ради" визнати такими, що втратили чинність з 14 лютого 2019 року.

7. Начальнику відділу організаційної роботи та інформації виконавчого комітету Новоукраїнської міської ради Козловському Ю.П.  оприлюднити зміст даного рішення на офіційному сайті Новоукраїнської міської ради.

8. Контроль за виконанням даного рішення покласти на начальника відділу з питань житлово-комунального господарства та цивільного захисту виконавчого комітету міської ради Кошеля А.Ю.

Міський голова                                                          О. Корінний