Простір для молоді Молодь Двіж зібрав найзавзятіших активістів Новоукраїнської ОТГ. •PDF• •Друк•
••Четвер•, 31 •січня• 2019, 22:06•

За ініціативи активістів нашої громади та підтримки місцевої влади сьогодні в ЦПК «Ювілейний» відбувся молодіжний захід, який зібрав надпотужний осередок креативної молоді.

Розпочався захід презентацією результатів проведеного анкетування у вигляді мапування молодіжних осередків Новоукраїнської ОТГ. Були чітко окреслені потреби молоді нашої громади, обговорення та напрацювання яких продовжилося в робочих групах, де кожен учасник мав можливість висловити свою думку. Цікаві та змістовні ідеї прозвучали з вуст творчої молодіжної аудиторії, які були оформлені в диво-конспект « Молодь – це майбутнє», що і став основою для початку реалізації напрацювань молоді.

Також було оголошено про старт конкурсу міні-проектів «Влада і громада разом», котрий вже два роки поспіль  дарує жителям міста чудові місця для відпочинку та активного проведення дозвілля.

В рамках заходу заступником міського голови Олександром Миколайовичем Руденком було оголошено результати міського конкурсу бібліотечного селфі «Книга – це круто!».

Призерами та переможцями в різних категоріях стали: Андріяш Ірина та Криворучко Ростислава – III місце, Сугак Ірина та Ловінюкова Юлія – II місце, Манойленко Марина та Ганічкіна Євгенія – I місце. Гран-прі заслужено отримала Панченко Марина, яка стала рекордсменкою в онлайн голосуванні, набравши 357 вподобань.

Приємним сюрпризом для учасників заходу стала фотозона, оформлена працівниками Новоукраїнської міської  бібліотеки, на фоні якої усі  бажаючі мали можливість зробити власні світлини.

Позитивною енергетикою та запальним флешмобом зарядив присутніх хореографічний колектив «Сузір’я».

Це був лише старт Молодь Двіж. Тож приєднуйтесь до групи « Молодіжний працівник в Новоукраїнській ОТГ» в фейсбук та висловлюйте свої ідеї та побажання! Давайте реалізовувати їх разом!