Спортивні вихідні Новоукраїнської ОТГ •PDF• •Друк•
••Вівторок•, 29 •січня• 2019, 16:04•

Під таким гаслом пройшли 26 та 27 січня 2019 року у жителів Новоукраїнської ОТГ.

У суботу було проведено ІІІ тур чемпіонату Новоукраїнської ОТГ з волейболу, у якому продовжити змагатися 4 аматорські команди.

У підсумку трьох турів місця були розподілені таким чином:

І місце – «Зерновик» (м.Новоукраїнка);

ІІ місце – «Помічна» (м.Помічна);

ІІІ місце – «Атлант» (с.Новоєгорівка);

ІV місце – «Лан» (с.Новомиколаївка).

Ще одним заходом запам’ятався цей день для любителів гри у шашки. У центральній міській бібліотеці відбулися змагання Новоукраїнської ОТГ з шашок серед жителів громади.

Серед юнацької ліги кращими стали: Гліб Чайковський, Андрій Куртишанов, Олег Чикита. А у дитячій – Ілля Христиченко, Давид Гудалін, Анна Пильненька. А також вони отримали нагоду взяти участь у майстер-класі, який їм провели ветерани спорту.

А наступного дня, у неділю, команди ФК «Новоукраїнка» та ФК «Новоукраїнка-2» порадували своїх вболівальників двома перемогами у чемпіонаті Кіровоградської області з футзалу. Як повідомляє на своїй сторінці у фейсбук голова Новоукраїнської міської федерації футболу Олександр Корінний: «Нарешті: 2 матчі - 2 перемоги! Дуже необхідні та складні, але від того ще більш приємні! Друга команда футбольного клубу «Новоукраїнка», двічі програючи по ходу матчу, зуміла здолати непоступливу «Назарівку» - 5:3! Хлопці залишилися на другому місці, відстаючи від лідера всього на 1 пункт! Перша команда у «Екстра - лізі» мала надважливу і надважку гру із «Рятівником». Новачки найсильнішого дивізіону стали значно потужнішими та зігранішими за час виступів у чемпіонаті! Мені дуже сподобався суперник! На мою думку, була рівна гра, але нам трохи більше пощастило! Підтвердження тому рахунок - 3:2, мінімальна перемога ФК «Новоукраїнка»!
Дякую суперникам, бажаю подальших успіхів підопічним Віталія Миронюка! Вітаю своїх хлопців!»

Наступний спортивний уїк-енд буде не менш насиченими - у суботу 02 лютого о 10.00 год. у ЦПК «Ювілейний» відбудеться четвертий тур чемпіонату з волейболу і змагання з шахів. А наступного дня – наші команди продовжать боротьбу у чемпіонаті з футзалу у м.Кропивницький.