Славімо Різдво! •PDF• •Друк•
••Четвер•, 10 •січня• 2019, 10:24•

Ось і настало довгоочікуване свято – Різдво Христове. Вже більше двох тисяч років з невимовною радістю у серцях несуть люди на Різдво з оселі в оселю благу вість про народження Христа. Наслідуючи цю давню традицію, у перший день Різдва в храмі Олександра Невського лунали колядки у виконанні учнів Новоукраїнської дитячої музичної школи. Адже саме в цей день, окрім святкування в сімейному колі, діткам випала чудова нагода поділитися різдвяною радістю із ближніми та запалити у їхніх серцях вогник любові.

Під час Божественної літургії вихованці музичної школи привітали прихожан, отців Петра та Олександра зі святом. Дітки разом із наставницею Наталією Білухою співали колядки та бажали щастя, здоров’я, добра. Щирі голосочки, наче дзвіночки, лунали у храмі та торкались душі кожного, хто перебував там.

По закінченню дійства настоятель храму о. Петро вручив діткам солодкі подарунки,   а протоієрей Олександр звернувся зі словами вдячності до колективу, та побажав натхнення на добрі справи, здійснення усіх задумів та сподівань.