ВИЯВЛЕНО НЕВІДПОВІДНІСТЬ ХАРЧОВОЇ ПРОДУКЦІЇ •PDF• •Друк•
••П'ятниця•, 28 •грудня• 2018, 08:48•

Спеціалісти Новоукраїнського районного відділу Головного управління Держпродспоживслужби в Кіровоградській області під час планової перевірки мережевого магазину відібрали зразки продукції, зокрема буженини «Обідньої» у вакуумній упаковці виробництва ТОВ «Соколівський м’ясокомбінат» «Українські ковбаси», Кіровоградська область.

Продукт дослідили у Кіровоградській регіональній державній лабораторії Держпродспоживслужби. Згідно з результатами лабораторних досліджень продукт містить бактерії кишкової палички (коліформи), мікробіологічні показники не відповідають даному виду продукції. Це є порушенням положень статей 32, 37 Закону України «Про основні принципи та вимоги до безпечності та якості харчових продуктів».

Прийнято рішення про тимчасове припинення обігу харчових продуктів (буженини «Обідньої» у вакуумній упаковці виробництва ТОВ «Соколівський м’ясокомбінат»), зобов'язано оператора ринку вилучити з обігу небезпечний харчовий продукт.

Для встановлення причин забруднення продукту бактеріями кишкової палички Головне управління Держпродспоживслужби в Кіровоградській області проводить позапланову перевірку ТОВ «Соколівський м’ясокомбінат».