Передноворічні чудеса •PDF• •Друк•
••Четвер•, 27 •грудня• 2018, 10:37•

22 грудня  в святковій залі філії № 1 НКБК № 1 відбувалися передноворічні чудеса. До дітей завітали казкові герої та юні артисти  щоб подарувати чудовий настрій та позитивні емоції. А ще всі весело гралися в ігри, змагалися в конкурсах, відгадували загадки та подорожували  казками. Діти активно спілкувалися, танцювали, одягали сніговика, «кидалися»  шишками та складали поросятко. Юні артисти дарували дітям передноворічні пісні та веселі танки.

Світло і радісно було в залі від дитячих посмішок, гамірно і весело від спілкування дітей з казковими героями. Діток привітали секретар міської ради  Людмила Дмитрівна Вишневецька та заступник міського голови Олександр Миколайович  Руденко побажали веселих свят, гарних канікул та легкого навчання.

Жоден з присутніх не залишився без уваги, всі учасники свята отримали призи і подарунки.

Валентина Чайковська, художній керівник філії № 1 НКБК № 1