19 грудня відбулось святкове відкриття головної ялинки Новоукраїнської громади. •PDF• •Друк•
••Четвер•, 20 •грудня• 2018, 13:09•

Біля живої красуні-ялинки, яка кілька десятків років росте біля приміщення Новоукраїнської РДА, з нетерпінням очікували і малеча, і дорослі, коли святковими вогниками заяскравіє головний новорічно-різдвяний символ.

Традиційно чудово підготовлене святкове дійство розпочалось із вітання Святого Миколая, яке підтримали поздоровленнями мешканцям Новоукраїнщини очільники громади та району: Новоукраїнський міський голова Олександр Корінний, голова Новоукраїнської РДА Віктор Самойленко та голова Новоукраїнської районної ради Валерій Савенко.

Незважаючи на прохолоду, тепло та весело було на святі, завдяки старанням колективів Новоукраїнського ЦДЮТ «ЗОРІТ», МБК №1 та його філій, ЦПК «Ювілейний».

Також додавали комфорту на святі ятки із смаколиками підприємств та підприємців Новоукраїнки: СТОВ «Степ-Агро», ТОВ «Абсолют –Д», ФОП Талько.

Чимала черга утворилась до хатинки Святого Миколая, де діти розказували віршики, загадували бажання на Новий рік та отримували солодкі подарунки.

Окрасою свята, як завжди, були казкові декорації виготовлені викладачами та вихованцями «ЗОРІТУ».

Варто відзначити і роботу Новоукраїнського ЖКП, працівники якого займались благоустроєм території та, спільно із ФОП Гросулом,  прикрашанням ялинки.

Дякуємо всім, хто долучився до підготовки та проведення свята та бажаємо успіхів у Новому році!