Розпорядження про скликання чергової 18 сесії міської ради •PDF• •Друк•
••Вівторок•, 03 •квітня• 2012, 09:45•

Новоукраїнського міського голови Кіровоградської області

від „  02 “    квітня    2012 року                                           №  52

Про скликання чергової вісімнадцятої

сесії міської ради шостого скликання

На підставі статті 42 Закону України „Про місцеве самоврядування в Україні“, -

1. Скликати чергову вісімнадцяту сесію міської ради шостого скликання 10 квітня 2012 року о 10.00 годині в приміщенні виконавчого комітету міської ради.

2. На порядок денний винести наступні питання:

1) Про хід виконання Програми соціально-економічного та культурного розвитку  населених пунктів Новоукраїнської міської ради за І квартал 2012 року.

2)  Про хід виконання програми „Питна вода“

3) Про затвердження проектно-кошторисної документації на реконструкцію дитячого садка „Зернятко“.

4)  Про виконання міського бюджету за І квартал 2012 року.

5)  Про внесення змін до рішення міської ради від 12.01.2012 року № 410  „Про міський бюджет на 2012 рік“.

6) Про затвердження кошторису видатків фонду охорони навколишнього природного середовища

7)  Про затвердження розпорядження міського голови.

8)  Про розгляд клопотання

9)  Про погодження плану санації Новоукраїнського  ЖКП          .

10)  Про внесення змін до статуту територіальної громади міста.

11) Про передачу в оренду об’єктів комунальної власності

12) Про надання в оренду об’єктів комунальної власності.

13)  Про зміни в складі депутатського корпусу Новоукраїнської міської ради.

14)  Про внесення змін та доповнень до деяких рішень міської ради  щодо питань регулювання земельних відносин.

15) Про надання згоди на розробку матеріалів інвентаризації земель державної власності для передачі у власність громадянам.

16)  Про передачу земельних ділянок громадянам у власність.

17)  Про  надання дозволу на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність.

18) Про надання дозволу на розробку проекту землеустрою щодо відведення земель державної власності в оренду фізичним особам.

19)  Про передачу земель державної власності в оренду  фізичним особам.

20) Про надання згоди на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки приватної власності для зміни цільового призначення.

21)  Про внесення змін до договору оренди земельної ділянки.

22)  Про продаж права оренди на земельних торгах.

23)   Про передачу земельної ділянки в оренду фізичній особі  (результат аукціону).

24) Про розірвання договорів оренди земельних ділянок з ПАТ НВП „Радій“.

25) Про надання міському голові права підпису в землевпорядній документації.

26) Про надання згоди на передачу земельної ділянки комерційного використання в суборенду.

27)  Про надання згоди на виготовлення  технічної документації із землеустрою щодо інвентаризації земельних ділянок  фізичній та юридичній особі.

28)  Про внесення змін і доповнень до Положення про міську премію імені Олексія Соколенка.

29)  Про розгляд  звернення Новоукраїнського районного споживчого товариства.

30)  Про затвердження Правил утримання і поводження з тваринами на території Новоукраїнської міської ради.

31)  Різне.

3. Секретарю міської ради, заступникам міського голови, спеціалістам міськвиконкому, в межах повноважень, взяти участь у розгляді вказаних питань та підготовці проектів рішень.

Міський голова                                                О. Корінний

Тут можна ознайомитись з проектами рішень.