Конкурс «Кращий туристичний маршрут» •PDF• •Друк•
••Понеділок•, 17 •грудня• 2018, 15:38•

13 грудня в залі центральної бібліотеки всі присутні віртуально подорожували визначними місцями нашого міста, побували біля млина Варшавського, милувалися місцевими краєвидами, вивчали рослинність  на березі річок та відвідали багато інших цікавих туристичних об’єктів.

На конкурс «Кращий туристичний маршрут», оголошений відділом культури і туризму та відділом освіти виконавчого комітету Новоукраїнської міської ради серед учнівської молоді було подано 5 робіт, 2 з яких - колективні. Конкурсанти відповідально і творчо виконали умови написання робіт і представили членам журі цікаві розробки маршрутів, наповнили їх  змістовною інформацією, додали багато фотографій та кольорових ілюстрацій.

Компетентне журі детально вивчили подані роботи і визначили переможців: враховуючи деякі зауваження і неточності, перше місце не присуджували, другі місця отримали два маршрути:

-         «Новоукраїнка – хліборобське місто», автор – розробник Боряк Катерина, вихованка гуртка «Юні охоронці природи» ЦДЮТ «ЗОРІТ», керівник Кравченко А. Л.

-         «Заповідними стежками Новоукраїнки», автор – розробник Новікова Вікторія, вихованка гуртка «Юні охоронці природи» ЦДЮТ «ЗОРІТ», керівник Кравченко А. Л.

Третє місце отримує маршрут «Краса і біль степового міста Новоукраїнки, автор – розробник Кульчицький Сергій, вихованець гуртка «Юні охоронці природи» ЦДЮТ «ЗОРІТ», керівник Кравченко А. Л.

Дипломами за участь нагороджено авторів – розробників маршрутів: «Степова Новоукраїнщина» - колективна робота учнів Новоукраїнського НВК – гімназії «Лідер» Усової Алевтини, Драган Крістіни, Кутюк Інги, Гребенюк Юлії, Айткулової Альбіни, керівники Усова Н. М., Драган та «Тур, надихаючий життя», колективна робота членів секцій «Географія» та «Соціологія» Вороніченко Тетяни, Пиндик Анастасії, Здохлія Іллі та Нечипоренко Катерини, керівники Гальченко Л. В., Ратушна С. В.

Всі учасники отримали цінні подарунки.

Вітаємо переможців і бажаємо нових проектів, цікавих творчих робіт, пошуку нових туристичних маршрутів і ще багато перемог!

Олена Сергієнко, методист відділу культури і туризму