Розпорядження про скликання чергової тридцять дев′ятої сесії міської ради восьмого скликання •PDF• •Друк•
••Понеділок•, 17 •грудня• 2018, 08:52•

Розпорядження

від  06 грудня 2018 року                                                               № 265

Про скликання чергової тридцять дев′ятої

сесії міської ради восьмого скликання

Відповідно до частин 4 та 5 статті 46 Закону України „Про місцеве самоврядування в Україні“, Регламенту Новоукраїнської міської ради, затвердженого рішенням міської ради  від 12 вересня 2017 року № 621 -

1. Скликати  чергову тридцять дев′яту  сесію Новоукраїнської міської ради восьмого скликання 19 грудня 2018 року о 13.00 годині в приміщенні виконавчого комітету Новоукраїнської міської ради.

2. На порядок денний винести питання:

1)  Про затвердження Програми соціально-економічного та культурного розвитку Новоукраїнської міської об’єднаної територіальної громади на  2019 рік.

2) Про затвердження Плану соціально-економічного розвитку Новоукраїнської міської об’єднаної територіальної громади на 2019 рік.

3)  Про бюджет  Новоукраїнської міської об′єднаної територіальної громади на 2019 рік.

4)  Питання землекористування та землевідведення.

3. Секретареві міської ради, заступникам міського голови, спеціалістам міськвиконкому в межах повноважень взяти участь у підготовці проектів рішень та розгляді вказаних питань.

4. Головам  постійних комісій провести засідання 18 грудня 2018 року.

Міський  голова                                                     О. Корінний