Покликання – служити народу України •PDF• •Друк•
••Вівторок•, 11 •грудня• 2018, 16:18•

Альберт Володимирович Масол нагороджений Почесною Грамотою Верховною Ради України.

Альберт Володимирович десятки років очолював Новоукраїнську дитячо-юнацьку спортивну школу. Під його керівництвом із стін спортивного закладу вийшло чимало відомих на всю країну спортсменів. За клопотанням Новоукраїнського міського голови Олександра Корінного та сприяння Народного депутата України Станіслава Березкіна видатного спортивного діяча Новоукраїнської громади було  нагороджено найвищою нагородою Верховної Ради України.

Дякуючи за нагороду Альберт Володимирович зазначив: «Отримуючи нагороду, я дякую за високу оцінку моєї праці, але ще більше хочу подякувати міському голові Олександру Корінному за підтримку спорту, за розвиток спортивної інфраструктури міста і сіл нашої громади. У нас будуються спортивні майданчики ремонтуються, відновлюються спортивні зали, на території громади проводиться чимало різноманітних змагань, включаючи Всеукраїнські, а наші спортсмени достойно представляють Новоукраїнщину в змаганнях усіх рівнів на всій території країни. Я впевнений – якщо такими темпами буде розвиватись спорт нашої громади – матимемо своїх земляків чемпіонів світу та Олімпійських Ігор».

Також Грамотою Верховної Ради України було нагороджено вчителя Новоукраїнської ЗШ №6 Зворотного Петра Михайловича. Але це лише дві із численних нагород, вручених цього дня.

06 грудня сесійний зал Новоукраїнської районної ради був переповнений, адже у цей день вшановували людей різних професій, але із спільним покликанням – служити народу України. Напередодні, 5 грудня в Україні вшановували учасників волонтерського руху, до якого в часи російської агресії долучились більшість наших громадян, 6 грудня відзначається День Збройних Сил України, а 7 грудня - День місцевого самоврядування.

До присутніх звернулись керівники міста і району: Новоукраїнський міський голова Олександр Корінний, голова Новукраїнської районної ради Валерій Савенко, перший заступник голови Новоукраїнської РДА Віктор Куртичан. У своїх виступах вони дякували усім, хто присвячує своє життя служінню Україні за покликанням чи за професією, за самовідданість, мужність, героїзм та плідну працю над захистом  і розвитком нашої держави. А також висловили підтримку рідним моряків ВМС України, які знаходяться у російському полоні, серед них і наш земляк Андрій Артеменко, батько і дружина якого перебували у залі.

У своєму виступі Олександр Корінний зазначив, що є неоціненним величезний вклад волонтерів у піднятті бойового духу та матеріального забезпечення української армії, особливо в перші роки військової агресії, адже важливою була як матеріальна, так і моральна підтримка військовослужбовців та добровольців. А воїни, маючи за спиною беззаперечну підтримку всього українського народу, героїчно відстоювали і відстоюють кожен клаптик нашої землі від сильного та підступного ворога. Міський голова запевнив у всебічній підтримці родину військового моряка Андрія Артеменка.

Також Олександр Олександрович привітав зі святом – Днем місцевого самоврядування депутатів місцевих рад, працівників виконавчого комітету міської ради старост та усіх, хто забезпечує функціювання інфраструктури громади, відповідає за розвиток населенних пунктів ОТГ і району. Міський голова вручив міські нагороди працівникам органів місцевого самоврядування, депутатам та членам виконавчого комітету міської ради.

Почесною грамотою Новоукраїнської міської ради нагороджені:

Зелінський

Сергій Олександрович

депутат Новоукраїнської міської ради, начальник Новоукраїнського житлово-комунального підприємства

Коробов

Анатолій Олександрович

завідувач сектору містобудування та архітектури виконавчого комітету міської ради

Грамотою Новоукраїнської міської ради нагороджені:

Авраменко

Микола Миколайович

член виконавчого комітету Новоукраїнської міської ради

Косих