Звітний концерт Новоукраїнської дитячої музичної школи •PDF• •Друк•
••Четвер•, 10 •травня• 2018, 08:33•

04 травня у концертній залі міського Палацу культури «Ювілейний» відбувся звітний концерт Новоукраїнської дитячої музичної школи — найважливіша та найвідповідальніша подія для учнів школи, їх батьків та викладачів.

Захід зібрав у концертній залі шанувальників і прихильників талантів юних новоукраїнських музикантів, а вони, в свою чергу, не розчарували глядачів, подарувавши їм цікаву подорож у казковий світ музичного мистецтва. Вокальні та інструментальні ансамблі, хор, солісти та дуети – концертна програма була побудована таким чином, аби познайомити глядачів з усіма музичними інструментами, грі на яких сьогодні можна навчитися у стінах школи, та усіма її художніми колективами.

Музична школа вже багато років має свої традиції, щільно розписаний календар подій, які міцно увійшли в практику її діяльності та є яскравими сторінками шкільного життя. Звітний концерт музичної школи подарував усім зустріч із талановитими музикантами та вокалістами – переможцями регіональних, обласних, всеукраїнських та міжнародних конкурсів виконавської майстерності. Їх виступи не залишили байдужими жодного глядача.

Учасників концерту-звіту привітав міський голова Олександр Корінний, який вручив учням школи нагороди за перемоги у мистецьких конкурсах, здобуті у 2017 – 2018 навчальному році та подякував високопрофесійному викладацькому колективу за сприяння у розвитку творчих здібностей дітей.