Про нас пишуть •PDF• •Друк•
••Вівторок•, 08 •травня• 2018, 07:28•

«Перша електронна»

«Новоукраїнка переймала досвід розвитку спорту у Львові»

Нещодавно делегація з Новоукраїнської громади в рамках Програми USAID DOBRE «Децентралізація приносить кращі результати та ефективність» відвідала Львів, аби побачити успіхи колег і перейняти їхній досвід. Тут розвиток спортивного напрямку відбувається завдяки впровадженню інноваційних підходів у втіленні програм та проектів на місцевому рівні.

На чолі з міським головою Олександром Корінним саме ті, хто працює в громаді в напрямку спортивного та національно-патріотичного виховання, отримали змогу ознайомитись з роботою спортивних установ і майданчиків, дитячо-юнацьких та молодіжних клубів. Важливим аспектом візиту було не тільки вивчення досвіду, а і налагодження партнерських відносин з організаціями та закладами, де побували новоукраїнські представники.