Асоціація ОТГ поповнилась 18-ма громадами. •PDF• •Друк•
••Вівторок•, 27 •лютого• 2018, 19:07•

Сьогодні, 27 лютого відбулось засідання правління Асоціації ОТГ, яке розпочалося з прийняття нових 18 членів (відтепер їх 136!)  та обговорення тих законопроектів, які повинні пришвидшити децентралізаційні процеси!

Учасники зібрання ознайомились із дуже  цікавою  презентацією від Георга Мільбрадта - Спеціального посланника Уряду Німеччини з питань децентралізації, колишнього прем'єр - міністра федеральної землі Саксонія, який працює в Україні на запрошення Президента України.

Як зазначив голова Асоціації об’єднаних територіальних громад Олександр Корінний, у делегатів чималий об’єм роботи - багато питань, зокрема щодо підготовки до Загальних зборів Асоціації ОТГ, які відбудуться 28 березня у Києві, зустрічі із вищим керівництвом держави щодо підтримки децентралізаційних процесів та захисту інтересів громад.