Обмеження перебування дітей та молоді на вулицях, у розважальних закладах та громадських місцях м. Новоукраїнка у нічний час •PDF• •Друк•
••Четвер•, 22 •березня• 2012, 10:53•

СІМНАДЦЯТА  СЕСІЯ  МІСЬКОЇ  РАДИ ШОСТОГО  СКЛИКАННЯ

від 13 березня 2012 року                                      № 488

м. Новоукраїнка

Про обмеження перебування дітей

та молоді на вулицях, у розважальних

закладах та громадських місцях

міста Новоукраїнка у нічний час

Керуючись статтею 25 Закону України „Про місцеве самоврядування в Україні“, розглянувши звернення Новоукраїнського РВ УМВС України  в Кіровоградській області (вх. № 110/14 від 06.02.2012 року), Новоукраїнського районного підрозділу кримінально-виконавчої інспекції (вх. № 90/14 від 01.02.2012 року), з метою стабілізації криміногенної ситуації в підлітковому середовищі по м. Новоукраїнка, попередження, профілактики правопорушень, злочинів, скоєних підлітками та стосовно них, попередження заподіяння шкоди здоров’ю дітей, а також їх фізичному, інтелектуальному, психічному, духовному та моральному розвитку, -

міська рада

ВИРІШИЛА:

1. Обмежити перебування дітей (осіб, які не досягли 18-річного віку) в громадських місцях (на об’єктах, які  призначені для забезпечення доступу до мережі „Інтернет“, комп’ютерних клубах,  закладах громадського харчування: ресторанах, кафе, літніх майданчиках, спеціалізованих підприємствах торгівлі, призначених для реалізації алкогольної продукції, пива, слабоалкогольних напоїв, в розважальних закладах та будинках культури, у парках,  в інших громадських місцях, перебування в яких може завдати шкоди здоров’ю дітей та їх розвитку) в літній період (з 1 квітня  до 30 вересня) до 23 години, в зимовий період (з 1 жовтня до 31 березня) – до 22 години без супроводу батьків або осіб, які їх замінюють.

Зобов’язати вищевказані заклади забезпечити наявність інформаційних табличок про заборону перебування дітей без супроводу батьків або осіб, які їх замінюють, згідно з даним пунктом.

2. Зобов’язати об’єкти торгівлі (кафе, ресторани, літні майданчики) забезпечити наявність інформаційних табличок про заборону продажу пива, алкогольних, слабоалкогольних напоїв та тютюнових виробів особам, які не досягли 18-ти років.

До порушників вживати заходи згідно з чинним законодавством.

3. Керівникам і власникам підприємств громадського харчування (кафе, барів, ресторанів, літніх майданчиків, Інтернет-клубів, комп’ютерних клубів)  та інших закладів громадського харчування:

3.1. Не допускати перебування дітей та молоді (осіб, які не досягли 18-річного віку) на об’єктах, що є у їх підпорядкуванні чи  власності, в літній період (з 1 квітня  до 30 вересня) до 23 години, в зимовий період (з 1 жовтня до 31 березня) – до 22 години без супроводу батьків або осіб, які їх замінюють.

3.2. Негайно повідомляти до Новоукраїнського РВ УМВС України в Кіровоградській області про кожен факт перебування дитини на об’єктах, що є у їх підпорядкуванні чи власності, в літній період –  після 23 години, в зимовий період – 22 години.

4. Рекомендувати Новоукраїнському РВ УМВС України в Кіровоградській області:

4.1. Вжити заходів щодо забезпечення виконання пунктів 1, 3 даного рішення.

4.2. Під час несення служби міліцією громадської безпеки приділяти особливу увагу місцям масового скупчення молоді у вечірній час.

4.3. Спільно зі службою у справах дітей Новоукраїнської райдержадміністрації, громадським формуванням „Правопорядок“, із залученням депутатів міської ради та педагогічних працівників шкіл міста систематично проводити рейди з метою попередження та профілактики злочинності серед дітей та молоді.

5. Рекомендувати відділу освіти Новоукраїнської райдержадміністрації довести до відома керівників навчальних закладів міста про прийняте дане рішення з метою недопущення його порушення.

6. Про хід виконання даного рішення заслуховувати щокварталу інформацію Новоукраїнського РВ УМВС України в Кіровоградській області, керівника ГФ „Правопорядок“.

7. Оприлюднити дане рішення на офіційному сайті Новоукраїнської міської ради та в районній газеті „Новоукраїнські новини“.

8. Координацію роботи щодо виконання даного рішення покласти на Новоукраїнський РВ УМВС України в Кіровоградській області, комісію з питань захисту прав дитини та інших осіб, які потребують допомоги щодо забезпечення їхніх прав та інтересів.

Про результати дії даного рішення заслухати звіт Новоукраїнського РВ УМВС України в Кіровоградській області у жовтні 2012 року.

Про нарікання на роботу працівників міліції громадської безпеки дзвонити на телефон довіри за номером 2-11-44.

9. Контроль щодо виконання даного рішення покласти  на соціально-культурну постійну комісію.

10. Рішення набуває чинності з 1 квітня 2012 року.

Міський голова                               О. Корінний