Краєвиди міста

Міні-трактор для ЖКП. •PDF• •Друк•
••Четвер•, 05 •січня• 2017, 22:52•

Для Новоукраїнського ЖКП було придбано міні-трактор, за допомогою якого комунальники матимуть можливість виконувати роботи у місцях та умовах де звичайна спецтехніка не змогла б працювати. Після оснащення  додатковим причіпним обладнанням, агрегат стане незамінним для очищення тротуарів від снігу та посипанням їх протиожеледними сумішами. Також цей трактор допоможе у прибиранні вулиць і пішохідних доріжок у теплу пору року, перевозці невеликих вантажів, поливу квітників та ін.

Варто зазначити, що окрім очевидних переваг  у роботі, машина обладнана досить економним двигуном, що впливатиме на зменшенні собівартості робіт.

Міська влада і надалі сприятиме розвитку та матеріально-технічному оснащенню житлово-комунального господарства громади і, як і усі мешканці Новоукраїнки,  очікуватиме покращення послуг від комунальників, адже саме від них  великою мірою залежить привабливість і комфорт нашого міста.